Dětská hřiště Střešovice

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Střešovický Oříšek (Střešovice, Praha 6)

Střešovický Oříšek nabízí mj. třikrát týdně dětskou hernu v prostorách Komunitního centra na Praze 6. Kromě herny organizuje pravidelné kroužky pro děti i jednorázové akce pro rodiče s dětmi. Bližší informace o otevírací době a dalších aktivtách najdete na www.stresovickyorisek.cz a na www.facebook.com/stresovickyorisek

Halabala Café (Střešovice, Praha 6)

Moderní kavárna s dětským koutkem, ve kterém se budou vaše děti cítit jako v pokojíčku. Krásné prostředí a výborné občerstvení pro velké i malé strávníky vás jistě zláká k nejedné návštěvě. Koutek je vhodný pro menší děti do 6ti let.
Více na www.halabalacafe.cz

Praha 6, Pod Ořechovkou (Střešovice, Praha 6)

Obrovské dětské hřiště se speciálním povrchem pro bezpečí vašich dětí

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací