Dětská hřiště Liboc

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Na Vypichu (Liboc, Praha 6)

Pěkné dětské hřiště pro menší děti umístěné vedle dopravního hřiště.

Family centrum OC Šestka (Liboc, Praha 6)

Designový prostor s molitanovými kostkami na hraní.

Obora Hvězda II. (Liboc, Praha 6)

Menší hřiště nacházející se přímo u letohrádku Hvězda nabízí několik atrakcí převážně ze dřeva. Děti zaujme dřevěný hroch, řetězový most nebo lano na chození. Hřiště je umístěno pod vrostlými stromy, které vytvářejí příjemný stín. Obora Hvězda pak představuje ideální místo na procházku s kočárkem nebo k projížďce dětí na odrážedlech, odstrkovadlech či kolech. V areálu se také nachází občerstvení či mobilní WC.

Obora Hvězda I. (Liboc, Praha 6)

Hřiště u brány z ulice Libocká se nachází pod vzrostlými stromy a přináší příjemný stín v horkých letních dnech. Děti si tu mohou zkusit několik atrakcí, které jsou rozmístěny na lesní půdě mezi stromy. K nejzajímavějším patří rampa na nácvik jízdy na skatu, opičí most a kladina. Nechybí prolézačka se skluzavkou a provazovým můstkem, několik závěsných houpaček, domeček či pískoviště. Obora Hvězda pak představuje ideální místo na procházku s kočárkem nebo k projížďce na odrážedlech či odstrkovadl

Praha 6, Družicová (Liboc, Praha 6)

Nedaleko dětského hřiště jsou hned dva plácky, kde si můžete zahrát míčové hry!

Praha 6, Dubová (Liboc, Praha 6)

Krásné lesní dětské hřiště pro nejmenší děti.

Praha 6, Naardenská I. (Liboc, Praha 6)

Středně velké dětské hřiště s písčitým povrchem

Praha 6, Naardenská II. (Liboc, Praha 6)

Písčité dětské hřiště s venkovním posezením pro rodiče malých dětí, které zde najdou spoustu atrakcí

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací