Dětská hřiště Vinohrady

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Riegrovy sady (Vinohrady, Praha 2)

Výborně vybavené dětské hřiště na kraji Riegrových sadů. Je zde sociální zařízení, velké množství herních prvků a ve večerních hodinách osvětleno lampami. V blízkosti se nachází pizzerie.

Dětský koutek Restaurace Parlament (Vinohrady, Praha 2)

Přemýšlíte kam s dětmi na oběd? V příjemné moderní vinohradské restauraci Parlament najdete útočiště v podobě pěkně zařízeného odděleného koutku s vlastní kuchyňkou, ve kterém se vaše děti dosyta vydovádí. O víkendech navíc můžete využít bezplatného profesionálního dozoru. V koutku je možno zajistit po domluvě i dětskou narozeninovou oslavu s dortem, výzdobou a vším co k tomu patří.
Více informací na www.vinohradskyparlament.cz

U vodárny (Vinohrady, Praha 2)

Dětské hřiště s velkým vzrostlými stromy, které ochrání vás i vaše děti před ostrým sluncem.

Praha 2, Havlíčkovy sady (Vinohrady, Praha 2)

Druhé dětské hřiště nacházející se poblíž Havlíčkových sadů má rozhodně co nabídnout!

Dětské hřiště Folimanka (Vinohrady, Praha 2)

Pokud nevíte kam s dětmi a nacházítese poblíž, pak rozhodně neváhejte!

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací