Dětská hřiště Stod

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Rolnická (Stod, okr. Plzeň-jih)

Nové hřiště mezi u bytových domů

U Elektrárny (Stod, okr. Plzeň-jih)

Hřiště schované mezi paneláky

Zahradní (Stod, okr. Plzeň-jih)

Dětské hřiště se spoustou herních prvků, včetně hřiště na volejbal / nohejbal

Jízdárna Stod (Stod, okr. Plzeň-jih)

Hřiště se skládá z tří hlavních částí - z dopravního hřiště, hřiště na volejbal nebo nohejbal a z dětských atrakcí jako pískoviště, skluzavka nebo houpačky.
1. Cesty dopravního hřiště se nachází na celé ploše 4000m2, v době socialismu bylo osazeno dopravními značkami a cesty byly vyasfaltovány. V současné době jsou cesty zpevněný štěrk a dopravní značky jsou odstraněny. I tak je hřiště hojně využíváno k tréninku dopravních předpisů
2. Hřiště na volejbal nebo nohejbal má umělou trávu a zabetonované tyče na síť. Pokud chcete hrát, přineste si svoji vlastní síť.
3. Dětské atrakce byly od doby socialismu vyměněny, poslední doplnění vybavení proběhlo v roce 2018 (text psán v roce 2019). Děti se mohou zabavit na pískovišti, skluzavce, provazové i kovové prolézačce, lezecké stěně, kolotoči, nebo houpačkách. Houpačky jsou zde jak pružinové, tak kladkové, i řetězové. Jedna řetězová houpačka je vybavena košíkem pro malinké děti, které tak dobře nedrží rovnováhu.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací