Dětská hřiště Železná Ruda

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Hopsárna Bublina (Železná Ruda, okr. Klatovy)

Venku je zima a prší? Navštivte s dětmi dětskou kavárnu a cukrárnu Hopsárna Bublina! Čeká vás příjemně strávený čas a zatímco si vaše děti budou hrát, vy si můžete dát něco dobrého na zub. Kavárna také občas pro zpestření pořádá tématické dny. Můžete zde také zařídit třeba oslavu narozenin vašich dětí. Jednorázové vstupné je59 Kč/ dítě. Více se dozvíte na www.hopsarnabublina.cz

Brčálník (Železná Ruda, okr. Klatovy)

Krásné dětské hřiště, které rádo uvítá jak vás jako rodiče, tak i vaše děti. Najdete zde plno šplhacích atrakcí. Kousek od hřiště můžete navštívit i minizoo, kde uvidíte a můžete i nakrmit kamerunské kozy, holandské ovce nebo si prohlédnout skutečné prase divoké.

Železná ruda II. (Železná Ruda, okr. Klatovy)

Moderní dětské hřiště, které rádo uvítá jak vás jako rodiče, tak i vaše děti.

Železná ruda (Železná Ruda, okr. Klatovy)

Dětské hřiště pro veřejnost s celoročním otevřením.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací