Dětská hřiště Kašperské Hory

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Centrum volného času Šumava (Kašperské Hory, okr. Klatovy)

Přímo na náměstí v Kašperských Horách najdete útulnou herničku, do které si můžete přijít s dětmi pohrát a třeba si i vyměnit zkušenosti s dalšími maminkami. Hned vedle herny je příjemná kavárna. Herna je určena především dětem od 0 do 10 let. Po předchozí domluvě je také možné zajistit hlídání odborně vyškolenými "tetami" buď ve skupince pro max. 5dětí (věk dětí 3 a více let), nebo individuálně (věk dítěte méně než 3 roky). Vstupné je pro návštěvníky kavárny zdarma. Více na www.sumava-volnycas.cz

Smetanova (Kašperské Hory, okr. Klatovy)

Krásné velké oplocené dětské hřiště s řadou pěkných atrakcí, mj. velkou lokomotivou.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací