Dětská hřiště Dolní Morava

Bobová dráha Dolní Morava (Dolní Morava, okr. Ústí nad Orlicí)

Bobová dráha pro jednomístné i dvojmístné sezení otevřená celoročně při dobrých povětrnostních podmínkách.

U chaty Terezka (Dolní Morava, okr. Ústí nad Orlicí)

Hřiště se nachází u chaty Terezka, kde mají výbornou pizzu. Pozor, v blízkosti je potok!

Dolní Morava - Lesní zážitkový park (Dolní Morava, okr. Ústí nad Orlicí)

Park je vybudovaný uprostřed lesa a nabízí plno zábavy zejména dětem od 3 let věku. Jsou tu k vidění a vyzkoušení kouzelné lesní domečky v korunách stromů, malé i velké houpačky, lanové žebříky, mosty a závěsné chodníky. V domečkách je možné si zkusit aktivity v kuchyňce, poznat pracovní nářadí a získat informace nutné pro přežití v divočině. Ti nejmenší mohou vyzkoušet různé interaktivní hry. Do nejvyššího domečku se dostanete pouze přes lanový most nebo šplhací tunel, dolů se povezete obřím tobogánem. V těsné blízkosti parku můžete vyzkoušet i další aktivity, které resort Dolní Morava nabízí - např. Adrenalin park nebo bobovou dráhu. Celodenní vstupné pro dítě činí 290 Kč, dospělý doprovod má vstup zdarma. Můžete využít zvýhodněné rodinné vstupné. Více informací naleznete na www.dolnimorava.cz/lesni-zazitkovy-park/. Fotogalerie na www.facebook.com/dolnimorava/photos?ref=page_internal

Dolní Morava - Pískový svět (Dolní Morava, okr. Ústí nad Orlicí)

Stavění hradů z písku, dělání báboviček všechny děti jistě nadchne. Zábavní park Pískový svět nabízí plno her, ale též relax i poznání na jednom ohromném pískovišti, kde si na své přijdou děti všech věkových kategorií. Jsou zde k dispozici podzemní chodby, archeologické stanoviště s kostrou mamuta, stopy zvířat, pískový vlak či kolotoč. V těsné blízkosti parku můžete vyzkoušet i další aktivity, které resort Dolní Morava nabízí - např. Lesní zážitkový park nebo bobovou dráhu. Celodenní vstup do parku je pro dítě do 15 let 250 Kč, dospělý doprovod má vstup zdarma. Můžete využít zvýhodněné rodinné vstupné. Více informací naleznete na www.dolnimorava.cz/piskovy-svet/. Fotogalerie na www.facebook.com/dolnimorava/photos?ref=page_internal

Sněžník (Dolní Morava, okr. Ústí nad Orlicí)

Malé hřiště na vrcholu hory Sněžník v Jeseníkách. Hřiště je poblíž chaty Slaměnka, pokud si tam dáte oběd a posedíte venku, krásně na své ratolesti uvidíte. Na hřišti je lanová prolézačka a několik slackline v různých výškách pro menší i větší.

Mamutíkův vodní park (Dolní Morava, okr. Ústí nad Orlicí)

Obrovské venkovní hřiště skryté napůl v lese. V parku najdete řadu vodních kanálů, včetně přehrad, mlýnských kol, jezírek. Dále spoustu prolézaček, velké dřevěné bludiště, dřevěné domečky postavené na stromech, tobogán a další. Užijí si jak menší děti, tak ty odrostlejší. V těsném sousedství je i Pískový svět se spoustou různě formovaných pískovišť. Větší děti a dospělí si mohou užít i v přilehlém adrenalinovém parku. Celá rodina pak může vyjet lanovkou na Sněžník a užít si krásný výhled.

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.