Dětská hřiště Česká Třebová

Fitness koutek Hory (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Venkovní posilovna v běžeckém lyžařském areálu Hory.

Na Horách (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Dětské hřiště u restaurace. Pěkné výletní místo, které stojí za to navštívit.

Trávník (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Velké dětské hřiště s herními prvky pro malé i větší děti.

Kozlov (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Malé hřiště přímo u chaty Maxe Švabinského. Najdete zde pískoviště, skluzavku, kolotoč, houpačky a trampolínu. Můžete si dát občerstvení a přitom pohodlně vidět na děti. V blízkosti je i rozhlena. Ideální místo na pouštění draků.

Pod sjezdovkou (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Malé hřiště u fotbalového hřiště. Najdete tu houpačky a prolézačky se skluzavkou.

Křib (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Hřiště je kousek od centra ve stínu stromů. Najdete zde loď se skluzavkou, houpačky, chůdy, kyvadlovou houpačku a tři fitness prvky. Celé hřiště je oplocené a je zde několik laviček i se stolkem. Nedaleko se nacházejí restaurace Křib nebo Vavřínovy lázně.

U Javorky (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Hřiště je v blízkosti parku Javorka u restaurace Javorka. Najdete zde pružinové houpačky, skluzavkou a loď na pružinách. Možnost občerstvení v restauraci.

Javorka (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Hřiště se nachází u rybníčku v parku Javorka. Je tu pískoviště, fitness prvky, houpačka a domeček se skluzavkou.

Dětské ZOO (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Kavárna s vnitřním dětským hřištěm, v sousedství plaveckého bazénu. Najdete tu síťovou prolézačku, balonky a odrážedla.

http://www.detske-zoo.cz/

Stará Lhotka (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Hřiště na Staré Lhotce v České Třebové leží u cyklostezky vedoucí z České do Dlouhé Třebové. Dostat se sem tedy můžete buď pěšky nebo na kole. Jedná se o menší hřiště s houpačkou, prolézačkou a tyčí na šplhání. K dispozici je také volně přístupné fotbalové hřiště (bez branek) a přístřešek s lavičkami. Možnost občerstvení v přilehlé hospůdce.

Skatepark / bikepark (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Skatepark (bikepark) se v České Třebové nachází na sídlišti Lhotka. Dostat se k němu můžete pěšky (z centra města 40 min.), autem (zaparkovat můžete na sídlišti) nebo autobusem (autobusová zastávka Sídliště Lhotka). Park je vhodný pro větší děti, které se zde mohou vyřádit na skatu, koloběžce, kolečkových bruslích nebo na kole.

U Tesca (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

K tomuto hřišti se můžete dostat pěšky (z centra města 20 min.), autem (zaparkovat u Tesca) nebo autobusem (zastávka Česká Třebová, Tesco). Hřiště je kryté stromy a je zde příjemný chládek. Děti nadchne především velká prolézačka *loď* se skluzavkou a visacím můstkem. Možnost zajít si na WC do Tesca.

Rákosníčkovo hřiště (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Rákosníčkovo hřiště v České Třebové se nachází na sídlišti Lhotka. Dostat se k němu můžete pěšky (z centra města 40 min.), autem (zaparkovat můžete na sídlišti) nebo autobusem (autobusová zastávka Sídliště Lhotka). Jedná se o moderní, barevné hřiště s houpačkami, prolézačkami, kolotočem, pískovištěm a hracím domečkem.

Rosa Rodinné centrum (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

V rodinném centru Rosa můžete se svými dětmi navštívit dětskou hernu. Maminky se pobaví mezi sebou a děti zatím vyřádí v kolektivu. K dispozici mají spousty hraček uvnitř ale i venkovní zahradu. Kromě otevřené herny nabízí rodinné centrum spoustu dalších programů, jak pro rodiče tak pro děti.

Více info na http://mcrosa-radce.webnode.cz/program-v-mc/

Na Jelenici (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Hřiště na Jelenici se nachází 10 min. chůze od centra města Česká Třebová a 15 min. chůze od vlakového nádraží. Ke hřišti se dá přijet autem a zaparkovat pod fotbalovým stadiónem. Nachází se zde několik prolézaček, 3 houpačky, z toho jedna i pro nejmenší děti, skluzavka, houpací letadélko a houpací koně s povozem. Hřiště je kryté stromy a v létě je zde příjemný chládek.

Restaurant Bohemia (Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí)

Ve starším dřevěném interiéru restaurantu Bohemia si vaše děti během jídla mohou pohrát v mini dětském koutku plném různých menších hraček. Více na www.bohemia.unas.cz

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.