Dětská hřiště Jeseník

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Muzeum kostek LEGO (Jeseník)

Hned vedle Priessnitzových léčebných lázní se nachází Muzeum kostek, zasvěcené oblíbené a nesmrtelné stavebnici LEGO. Najdete zde na 1000 modelů, celé LEGO město, modely z 50. let, modely inspirované populární hrou Minecraft, Batmanovo auto- jeden z největších setů této stavebnice a spoustu dalších zajímavostí ze světa kostek. Poté co si muzeum prohlédnete, můžete děti nechat pohrát v dětském koutku, který je vybaven jak jinak než právě legendární stavebnicí. Součástí muzea je i obchod s širokým sortimentem LEGO kostek a setů, které v běžných obchodech nekoupíte. Vstupné je přibližně 150Kč/ dospělý, 100 Kč/ dítě, 50Kč/ dítě do 120cm v doprovodu dospělého. Je možné využít různé slevy- rodinnou, pro důchodce, pro školy, pro obyvatele Jeseníku a hosty lázní Priessnitz.
Více se dozvíte na www.muzeumlega.cz/muzeum-jesenik

Lázně Jeseník (Jeseník)

Pěkné velké hřiště v lázních Jeseník poblíž Priessnitzova domu. Nedaleko najdete i lanové centrum pro větší děti i dospělé. Místo zároveň slouží i jako výchozí bod na turistické stezky v okolí, kde je mj. hodně zajímavých a léčivých pramenů.

Jeseník - Smetanovy sady (Jeseník)

Velké hřiště v příjemném prostředí Smetanových sadů v Jeseníku, kterému dominuje horolezecká stěna s vyhlídkovou plošinou nahoře. Dále najdete i atrakce pro menší děti, vybere si každý.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací