Dětská hřiště Česká Ves

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

U Čertových kamenů (Česká Ves, okr. Jeseník)

Hřiště se nachází mezi stromy u Restaurace Čertovy kameny, najdete zde lanové prolézačky, skluzavky, několik houpaček, pro nejmenší děti i pro dospělé (houpací lavičky).

Adrenalin park Jeseníky (Česká Ves, okr. Jeseník)

V areálu parku máte na výběr mnoho atrakcí, které mohou nadchnout Vás i Vaše děti. Dětské lanové centrum si zde mohou užít děti již od 100cm výšky. Starší třeba vyzkouší jízdu na koni, terénní koloběžky, paintball nebo obří lanovku. I rodiče jistě ocení možnost vyzkoušení adrenalinových atrakcí, které umožní překonat vlastní limity. Pro školy i firmy je možné připravit program na míru.

V areálu platíte za jednotlivé vybrané atrakce. Více informací naleznete na www.adrenalin-park.cz/.

Fotogalerie na www.adrenalin-park.cz/fotogalerie.php

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací