Dětská hřiště Bělá pod Pradědem

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

U Penzionu Pepovka (Bělá pod Pradědem, okr. Jeseník)

Hřiště u Penzionu Pepovka, velmi pěkné rodinné prostředí

Sportovně zábavní centrum Bělá pod Pradědem (Bělá pod Pradědem, okr. Jeseník)

Součástí Sportovně zábavního centra v Bělé pod Pradědem v srdci Jeseníků je i zábavná a naučně- interaktivní herna dětský svět a také Svět sportu, který zaujme dospělé i starší děti. Herna Dětský svět je určena dětem do 12let. Nachází se zde spousta interaktivních prvků, dřevěných panelů a naučné obrazovky, pomocí kterých se děti mohou hravou formou seznámit s přírodou jesenických hor. V herně ale samozřejmě nechybí ani skluzavka, prolézačka v podobě provazové stezky a pro nejmenší oblíbený balónkový bazén. Vstupné do Dětského světa je 50Kč/ dítě, 30Kč/ dospělý doprovod. Svět sportu je otevřen pro návštěvníky od 4 let věku (děti do 15let pouze v doprovodu dospělé osoby). V této sportovní herně si tentokrát nepřijdou na své jen děti, ale i vy- dospělí! Vyzkoušejte si lezení, lyžařský simulátor, balanční plošiny, simulátor biatlonu, TRX nebo třeba lanové překážky. To vše můžete absolvovat spolu s dětmi a ještě se dozvědět něco zajímavého ze sportovní historie, zdravé výživy či využít přístroj na tělesnou analýzu. Vstupné do Světa sportu je 50Kč/ osoba. Vstupné do obou částí (Svět sportu i Dětský svět) je 80Kč/ osoba. Více se dozvíte na www.belavpohybu.cz/cz/sportovne-zabavni-centrum

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací