Dětská hřiště Trojanovice

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Rekovice (Trojanovice, okr. Nový Jičín)

Pěkné lesní dětské hřiště.

U chaty Šumná (Trojanovice, okr. Nový Jičín)

Malé hřiště u chaty Šumná na Pustevnách se skluzavkou a houpačkami

U dolní stanice lanovky (Trojanovice, okr. Nový Jičín)

U dolní stanice lanovky na Pustevny v Trojanovicích najdeme dětské hřiště, kde si můžeme s prcky zkrátit čekání na lanovku.

Lanový park Tarzanie (Trojanovice, okr. Nový Jičín)

Jedná se o horský lanový park, v němž se mohou vyřádit nejen děti (zhruba od 3 let věku, přesněji od výšky 100 cm), ale i jejich rodiče. V Tarzanii naleznete pět tras, které nabízí lanové překážky různé obtížnosti. Nejnáročnější černá trasa je vhodná jen pro zdatné a silné lezce. Kromě těchto překážek zde můžete ještě vyzkoušet např. velkou houpačku či jízdu na kladce.

Vstupné pro děti se pohybuje v rozmezí 140 - 220 Kč (dle zvolené trasy), pro dospělé činí 330 Kč. Je možné využít zvýhodněné rodinné cenové balíčky.

Více informací naleznete na www.tarzanie.cz.
Fotogalerie na www.tarzanie.cz/foto-video/

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací