Dětská hřiště Frenstat

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

U tratě (Frenstat, okr. Nový Jičín)

Hřiště se nachází naproti zastávky železniční zastávky Frenštát pod Radhoštěm - město. Hřiště je menší, travnaté a oploceno dřevěným nízkým plotem. Děti si zde mohou postavit hrad z písku na menším pískovišti nebo se zabavit na prolézačce se skluzavkou. Když je to přestane bavit, čeká na ně malá hrazda, kůly na řetězech nebo dvě koupací zvířata na pružině. Doprovod dětí si může odpočinout na lavičce. Najdete zde i 2 odpadkové koše na smíšený odpad a vedle hřiště kontejnery na tříděný odpad.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací