Dětská hřiště Veselí nad Moravou

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Lanové centrum Veselí nad Moravou (Veselí nad Moravou, okr. Hodonín)

Lanové centrum najdete u Baťova kanálu ve Veselí nad Moravou. Lanové centrum má celkem 11 lezeckých tras různé obtížnosti. Součastí lanového centra je rovněž lanovka přes Baťův kanál, která je dlouhá 60 metrů, lezecká stěna a skatepark.

Za Hájkem (Veselí nad Moravou, okr. Hodonín)

Dětské hřiště Za Hájkem se nachází ve Veselí nad Moravou. Na tomto hřišti najdete 2 houpačky, 1 skluzavku, 1 lanovou dráhu, 1 prolézačku a 1 hrazdu s kruhy. Součásti hřiště je také 2 dřevěné lavice se stolem. Vedle dětského hřiště je rovněž malý travnatý plácek na fotbal. Celý areál je obklopen vzrostlými stromy.

Jižní Předměstí (Veselí nad Moravou, okr. Hodonín)

Dětské hřiště na Jižním Předměstí ve Veselí nad Moravou je určeno pro děti od 3 do 15 let. Na hřišti je jedna velká dřevěná prolézačka, která je spojena s houpačkou. Dále si zde děti mohou hrát na pískovišti nebo houpat se na dřevěném houpadle či na pružinovém houpadle. V areálu oploceného hřiště jsou dokonce dřevěné lavičky se stoly pod dřevěným baldachýnem.

Pod stromy (Veselí nad Moravou, okr. Hodonín)

Velké pískoviště v krásném prostředí pod vzrostlými stromy.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací