Dětská hřiště Velké Bílovice

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Revoluční (Velké Bílovice, okr. Břeclav)

Částečně oplocené hřiště s nízkým plotem obklopené skoro ze všech stran silnicemi, ale ne moc rušnými. Malé děti je lepší dobře hlídat, protože plot není souvislý, mohly by vám utéct. Hřiště je v klidné části města. Na hřišti jsou asi tři stromy, takže nějaký stín tu najdete, dále 3 lavičky, jeden odpadkový koš, tráva posekaná, ale ne příliš upravená. Herní prvky jsou nové (2014) a pěkně barevné. Zajímavá je sestava na lezení.

Lůčky (Velké Bílovice, okr. Břeclav)

Malinké hřiště s minimem herních prvků - vedle řady rodinných domů, hned u málo rušné silnice, v klidné části obce.

Na sportovním areálu ul. Fabian (Velké Bílovice, okr. Břeclav)

Středně velké částečně oplocené hřiště v těsné blízkosti fotbalových hřišť, ZŠ a MŠ. Kovové herní prvky, povrch drobné kamínky a tráva, v klidné části obce, hned u hřiště je parkoviště. Bez WC a vody.

Náměstí Osvoboditelů (Velké Bílovice, okr. Břeclav)

Malé hřiště v parčíku s dostatečně velkou travnatou plochou pro běhání i jiné hry. Ze dvou stran je sice silnice a hřiště je neoplocené, ale jedna silnice není moc rušná a druhou odděluje od parčíku chodník. Velmi blízko je velké parkoviště, restaurace, bankomat.. K dispozici lavičky, stromy poskytující stín, kousek od herních prvků je v parčíku i pergola. Hřiště je spíše pro děti cca od 4 let, menší děti mohou mít problém samy vylézt na některé herní prvky.

Záhumní ulice (Velké Bílovice, okr. Břeclav)

Hezké oplocené hřiště, kvalitní dřevěné herní prvky.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací