Dětská hřiště Podivín

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

U Fruty (Podivín, okr. Břeclav)

Středně velké neoplocené hřiště s travnatým povrchem na konci obce v blízkosti Fruty. POZOR - z jedné strany sráz s potůčkem - mějte děti pořád na očích.

Hliníky (Podivín, okr. Břeclav)

Velké dětské hřiště v klidné části obce. Převážně travnatý povrch, u herních prvků písčitý, chodníček z dlaždic. Hřiště je oploceno z jedné strany - od silnice, ze dvou dalších stran je ohraničeno zahradami rodinných domů, zbývající strana sousedí s polem. Hřiště je dostupné celoročně, jsou zde lavičky, odpadkové koše, malá zastřešená pergola a před hřištěm stojan na kola. Na hřišti je mnoho herních prvků i dostatek volné plochy pro volnou hru a pohyb. Na hřišti je např. : pískoviště, skluzavky, houpačky, kolotoč, průlezky, lanová dráha - poma, prvky na posilování, přírodní bludiště. Bez WC a vody.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací