Dětská hřiště Řípec

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

U restaurace Country saloon (Řípec, okr. Tábor)

Jedná se o venkovní hřiště před rodinnou restaurací Country Saloon Řípec. Nachází se při hlavní silnici E55 mezi městy Soběslav a Veselí nad Lužnicí. Dominantou hřiště je velká barevná nafukovací trampolína na které se děti pořádně vyřádí, zatímco rodiče mohou v klidu čekat na jídlo či zákusek na zahrádce restaurace. Na hřišti najdeme též prolézačku s klouzačkou, houpačky a lanovku. Ideální místo pro zastávku na delší cestě, případně pro návštěvu při dovolené v jednom z blízkých kempů.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací