Dětská hřiště Stachy

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Lanové centrum Zadov (Stachy, okr. Prachatice)

Pokud máte rádi pohyb a chcete si zpestřit volný čas, neváhejte vyzkoušet zábavu v lanovém centru. Máte na výběr z několika programů dle toho, co konkrétně chcete zažít na vlastní kůži. Vše je zde vedeno odborně vyškolenými instruktory a je kladen velký důraz na Vaši bezpečnost. Široké spektrum zákazníků zahrnuje nejen veřejnost, ale též školy, neziskové organizace, firmy a další. V tomto lanovém centru naleznete nízké i vysoké lanové překážky, lanovku. Programy jsou pro děti již od 5 let věku, horní hranice věku určena není.

Překonání nízkých lanových překážek zde můžete vyzkoušet od 50 Kč/osobu/program. Další programy pro veřejnost jsou v rozpětí 180 - 250 Kč/osobu/program.

Více informací naleznete na www.lanovecentrum.cz/cs/zadov/.
Fotogalerie na www.lanovecentrum.cz/cs/zadov/fotogalerie-5

Stachy (Stachy, okr. Prachatice)

Travnaté dětské hřiště pod vzrostlými stromy. Najdete zde řadu atrakcí, mj. krásné velké pískoviště, domky s prolézačkou, lanovou pyramidu.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací