Dětská hřiště Lišov

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Hůrky (Lišov, okr. České Budějovice)

Hřiště v malé obci nabídne zábavu dětem různého věku. Naleznete tu houpačky, skluzavku i houpadla pro nejmenší. Dospělákům poslouží altánek.

Čechova (Lišov, okr. České Budějovice)

Jedná se o menší hřiště, které se nachází ukryté za panelovými domy v ulici Čechova. Vyžití zde najdou zejména menší děti, které ocení pískoviště nebo kolotoč.

U Horního (Lišov, okr. České Budějovice)

Oplocené dětské hřiště umístěné krásně v dosahu stromů poskytujících stín. Hřiště nabízí zábavu zejména dětem do 6 let. Při odpočinku si zde můžete vychutnat hezké a klidné okolí v blízkosti rybníku.

U hostince (Lišov, okr. České Budějovice)

Pěkné velké dětské hřiště u hospůdky Na Kopečku. Rodiče na jídlo a děti na hřiště :)

Za multifunkčním domem (Lišov, okr. České Budějovice)

Travnatý povrch a hezké atrakce vám nabídne toto krásné nové dětské hřiště.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací