Dětská hřiště Ceske Budejovice

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Čéčova (Ceske Budejovice, okr. České Budějovice)

Velké pískoviště nacházející se ukryté mezi paneláky poskytne zábavu zejména menším dětem. Může vám však zpříjemnit chvíli, pokud bydlíte v okolí nebo tudy procházíte.

Nerudova (Ceske Budejovice, okr. České Budějovice)

Hřiště je dostatečně velké a nabízí mnoho herních prvků. Vhodné je, že je odděleno plotem od Jiráskova nábřeží, a nabízí zábavu pro děti různého věku.

Pražská třída (Ceske Budejovice, okr. České Budějovice)

Velmi hezky umístěné hřiště, které je sice v blízkosti rušné Pražské třídy, avšak je skryto mezi domy a okolí je vhodně doplněno stromy. Zábavu zde naleznou děti opravdu malé, ale i ti větší.

Průběžná (Ceske Budejovice, okr. České Budějovice)

Jedná se o pískoviště umístěné kousek od zastávky Strakonická - obchodní zóna. Je zde opravdu jen velké pískoviště, avšak i u něj si můžete zpříjemnit čekání na autobus městské hromadné dopravy nebo sem zajít, pokud bydlíte v některém z mnoha domů v okolí.

Puklicova (Ceske Budejovice, okr. České Budějovice)

Menší dětské hřiště, které nabídne vyžití zejména dětem žijícím v blízkém okolí. Hřiště je umístěné v těsné blízkosti domů, ale zároveň je bokem od hlavní rušné silnice. Nejmenší si zde mohou oblíbit houpačky nebo malou skluzavku. Větší děti spíše velkou skluzavku.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací