Načítám data...

Dětská hřiště - Vysočina, venkovní i krytá

Lipnice nad Sázavou (Lipnice nad Sázavou, okr. Havlíčkův Brod)

 • venkovní
 • malé

Spíše sportovní hřiště a pár dětských herních prvků.

Stínadla (Ledeč nad Sázavou, okr. Havlíčkův Brod)

 • venkovní
 • velké

Velké hřiště na novém sídlišti

U hotelu Svratka (Svratka, okr. Žďár nad Sázavou)

 • venkovní
 • střední

Volně přístupné hřiště v hotelovém komplexu. Hřiště pro malé ale i dospělé. Interaktivní prvky. V blízkosti golfové hřiště.

Sechov (Kožlí, okr. Havlíčkův Brod)

 • venkovní
 • malé

Malé dětské hřiště na návsi.

Haškovka (Ledeč nad Sázavou, okr. Havlíčkův Brod)

 • venkovní
 • střední

Příjemné dětské hřiště hned za Husovým sborem, dostatek stínu, pravidelně tu jsou na pískovišti ponechané hračky pro děti

Nejlépe hodnocená dětská hřiště

Legrandum

Vnitřní hřiště - spíš pro nejmenší děti, které si zde mohou hrát i při nepříznivém počasí a maminky si mohou popovídat a dát si i drobné občerstvení. Více můžete najít na https://www.facebook.com/Legrandum-volno%C4%8Dasov%C3%A9-centrum-1206675249396163/

Zobrazit více informací

Rodinný park Robinson

Velká vnitřní herna se spoustou atrakcí pro děti všech věků. Pro rodiče posezení a občerstvení :) Nedaleko najdete i venkovní hřiště - sportovně relaxační centrum Český mlýn nebo moderní aquapark. Vstup do parku Robinson je placený, ale stojí za to a je k dispozici za každého počasí!

Zobrazit více informací

Rodinná dovolená v zahraničí bývá většinou krátká, ale co všechny ty víkendy a dlouhé prázdninové týdny? Jaký vybrat program? Inspirujte se našimi tipy na výlety s dětmi, které jsou rozdělené podle 23 oblastí Česka a dalších kritérií.

Opravdu už dobře znáte Beskydy, Jeseníky, Krkonoše, České Švýcarsko, Posázaví, Šumavu nebo západočeské lázně? A co vaše děti? Do našeho projektu „Ven každý den“ se s nimi můžete i aktivně zapojit. Na základě podmínek honorované spolupráce vkládejte do systému nové tipy na dětská hřiště či výlety. Rodinnou zábavu tak obohatíte i přivýdělkem.
celý článek

Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10.

Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť apod. Vyhledávání tipů na výlety zatím neumí, ale brzy bude! Aplikace je zdarma.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

 • Web:
 • Email:
 • Skype:
 • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací

Kudy z nudy?

Rodinná dovolená v zahraničí bývá většinou krátká, ale co všechny ty víkendy a dlouhé prázdninové týdny? Jaký vybrat program? Inspirujte se našimi tipy na výlety s dětmi, které jsou rozdělené podle jednotlivých oblastí Česka a řady dalších kritérií jako je délka trasy výletu, náročnost, časová náročnost nebo zajímavosti, které chcete na výletě vidět.

Využijte i vy přehledného průvodce pro situace, kdy nevíte, kudy z nudy! Aktuální tipy na dětská hřiště, herny a výlety najdete na našem webu!