Načítám data...

Dětská hřiště - Vysočina, venkovní i krytá

Újezd (Újezd, okr. Žďár nad Sázavou)

 • venkovní
 • malé

Menší vesnické hřiště kousek od obchodu s potravinami. Nedaleko hlavní silnice.

U základní školy (Světlá nad Sázavou, okr. Havlíčkův Brod)

 • venkovní
 • malé

Malé dětské hřiště v areálu základní školy, volně přístupné

Relaxační hřiště (Světlá nad Sázavou, okr. Havlíčkův Brod)

 • venkovní
 • malé

Nejnovější hřiště ve Světlé nad Sázavou. Pojaté jako relaxační zóna

Dopravní hřiště (Světlá nad Sázavou, okr. Havlíčkův Brod)

 • venkovní
 • střední

Pěkné dopravní hřiště v areálu základní školy, jen škoda, že semafory nebývají puštěné

U cyklostezky (Světlá nad Sázavou, okr. Havlíčkův Brod)

 • venkovní
 • malé

Maličké hřiště u pěkné velké venkovní posilovny a Světelské cyklostezky vedoucí podél vody

Nejlépe hodnocená dětská hřiště

Legrandum

Vnitřní hřiště - spíš pro nejmenší děti, které si zde mohou hrát i při nepříznivém počasí a maminky si mohou popovídat a dát si i drobné občerstvení. Více můžete najít na https://www.facebook.com/Legrandum-volno%C4%8Dasov%C3%A9-centrum-1206675249396163/

Zobrazit více informací

Rodinný park Robinson

Velká vnitřní herna se spoustou atrakcí pro děti všech věků. Pro rodiče posezení a občerstvení :) Nedaleko najdete i venkovní hřiště - sportovně relaxační centrum Český mlýn nebo moderní aquapark. Vstup do parku Robinson je placený, ale stojí za to a je k dispozici za každého počasí!

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Každý z nás možná někdy řešil otázku, jak motivovat děti, aby s námi vyrazili někam ven, nejlépe do přírody. Pokud jim řekneme: „Jdeme na pochod“, řeknou si: „Ale nám se nechce…“. Lepší je takový výlet schovat za nějakou hru s cílem. A že cíl nemáte? Ale máte, vyražte s dětmi hledat poklady! Že byste nejdříve museli nějaký ukrýt? To se mýlíte. Vždyť pokladů, neboli „kešek“ je kolem nás plno, možná hned u vašeho domu nějaký takový poklad existuje. A co že to tyto „kešky“ jsou?
celý článek

Telč

Jihočeský Telč byl v roce 1992 právem zapsán na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Nádherné náměstí s gotickými a renesančními domy s podloubími je obklopeno rybníky a zámkem s kouzelným parkem. K dalším památkám v centru města patří kostely sv. Jakuba Staršího, sv. Ducha a kostel Jména Ježíš. Na telčském předměstí Staré Město je pak kostel Matky Boží a ve čtvrti Podolí je barokní kostel sv. Anny.

Ve městě určitě navštivte náměstí s krásnými domy, procházejte se podloubími a vystoupejte na 53 metrů vysokou vyhlídkovou věž kostela svatého Jakuba. Naskytne se vám krásný výhle...
celý článek

Přehrada Tatrovice

Při příjezdu do Tatrovic směrem od Vřesové odbočíte naprvní odbočce vlevo. Zde se dostáváte na úzkou asfaltovou cestu, jedete až na její konec, kde se nachází prostorné parkoviště. Odtud se vydáte pěšky po serpentinové betonové cestě vzhůru na hráz přehrady Tatrovice. Při příchodu vzhůru na hráz se Vám nabízí dvě cesty - přes hráz na druhou stranu k lesu či vpravo podél lesa na vyhlídkové místo - obě doporučuji projít. Výhled na vodní nádrž je úžasný a hlavně uklidňující.

Vodní nádrž Tatrovice byla vybudována v letech 1966 - 1969 jako zásobárna vody pro průmyslový komplex Vřesová, a...
celý článek

Rozhledna Krkavec

Rozhledna Krkavec je oblíbeným turistickým místem ležícím na křižovatce turistických tras. Kopec Krkavec je doslova protkán stezkami - červená stezka vede z Plzně Košutky kolem přírodní rezervace Petrovka (a jeskyně Petrovská díra) do Chotíkova, žlutá trasa jde z Chotíkova do Třemošné, zelená nás zavede z Plzně Košutky kolem přírodní rezervace Kamenný rybník a kolomazné pece (jediné stojící v České republice) přes Ledce do Kaznějova a nakonec modrá vede z Plzně Košutky kolem vrchu Sytná přes vyhlídku u Záluží do Třemošné.

Samotný kopec Krkavec je po Radyni druhým nejvyšším vrcholem p...
celý článek

Velhartický výlet zahájíme na státním hradě Velhartice. Hrad je po mnohaletém úsilí opět zpřístupněn a nabízí pohled do středověku (hradní prohlídkový okruh) či pohled do renesančního života šlechtické rodiny (zámecký prohlídkový okruh). Od roku 2009 mohou návštěvníci využít také vnější vyhlídkový okruh, který nabízí volnou prohlídku staveb lidové architektury - skanzenu. V areálu hradu se nachází také restaurace, kterou najdeme na dolním nádvoří v budově bývalého pivovaru. Stylová restaurace potěší tradičním jídlem a třeba také kašperskohorským pivem či domácími limonádami. Na hradě se koná ...
celý článek

Zámek Lnáře

Zámek Lnáře patří mezi skvosty jižních Čech. Nachází se ve stejnojmenné obci nedaleko města Blatná. Příznivci cykloturistiky si mohou udělat výlet třeba z Blatné - pojedete po silnicích nižších tříd přes obce Chlum a Hajany (cca 10 km). Z obce Lnáře se pak můžete vydat různými směry a udělat si tak cyklovýlet po okolí. Dominantou obce Lnáře je právě zámek - zrekonstruovaný, nabízející několik prohlídkových okruhů a nádherný park. Zámek funguje z části i jako hotel, můžete se tak ubytovat v klasických nebo historických pokojích.

Zámek nabízí tři prohlídkové okruhy:
První čítá zák...
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

 • Web:
 • Email:
 • Skype:
 • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací