Tipy na výlety

Na našem webu můžete najít 3 729 výletů a 7 874 dětských hřišť, což je slušná porce, nicméně určitě ne vyčerpávající. Níže nabízíme přehled dalších zajímavých webů, kde můžete najít řadu tipů na výlety či jiné užitečné informace pro turisty.

Tipy na výlety můžete vyhledávat pomocí formuláře podle různých kritérií - regionu, délky, náročnosti či podle zajímavostí, které chcete na výletě vidět. Nebo můžete využít našeho katalogu tříděného dle turistických regionů. A nezapomeňte si náš web přibalit sebou do svého chytrého telefonu v podobě mobilní aplikace, která je k dispozici pro Android, iPhone i Windows (jak mobil, tak PC).

Hledat tipy na výlety podle regionu, délky, náročnosti a jiných kritérií

Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Kudy z nudy

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Největší český server orientovaný na turistiku a volný čas. Je provozovaný agenturou Czech Tourism a nabízí přehled akcí ve celém Česku jak na nejbližší dny, tak na delší dobu dopředu. Kromě elektronické verze tohoto katalogu existují i klasické tištěné publikace Kudy z nudy: Kam na výlet: v Čechách, na Moravě a ve Slezku nebo Kudy z nudy: Rodinné výlety: v Čechách, na Moravě a ve Slezku. Používáte-li RSS čtečku, pak možná oceníte RSS kanál tohoto portálu.

EStudanky.eu

Zajímavý neziskový portál mapující stav přírodních vodních zdrojů - studánek. Zde zaregistrované studánky můžete pak také najít na portálu mapy.cz

TipyKamNaVylet.cz

Web nabízející tipy na výlety realizovaný formou diskusního fóra, kde tipy na výlety vkládají sami turisté pro další turisty. Fórum je kategorizováno podle jednotlivých regionů Česka. Trochu tam chybí strukturované vyhledávání, ale i tak najdete dost tipů na výlety ve všech regionech Česka.

Tak příjemnou zábavu a neseďte doma! :)

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.