Přidat dětské hřiště, hernu nebo tip na výlet

Pokud víte o nějakém hřišti nebo herně, které na našem webu zatím není, budeme rádi, když nás na něj upozorníte nebo ho rovnou přidáte. Jak na to?

 

Chci přidávat hřiště pravidelně a získat finanční odměnu

Jestli chodíte s dětmi na hřiště často, může být pro Vás zajímavou možností přidávat nová hřiště pravidelně a tím si trochu přivydělat. V tomto případě je nutná registrace na našem webu, která je velmi jednoduchá a zabere maximálně pár minut. Za každé vložené hřiště pak dostanete finanční odměnu. Bližší podrobnosti naleznete zde.

 

Chci vložit nové hřiště jednorázově

Pokud jste-li majitelem či provozovatelem dětské herny a chcete přidat hřiště či hernu pouze jednorázově, stačí nám poslat email s údaji o Vaší herně či hřišti, zejm. nás zajímá název, popis toho co herna nabízí, kde se nachází, jaké jsou herní prvky, případné vstupné apod. Také uvítáme několik fotek nebo stačí odkaz na Váš web, odkud je možné fotky stáhnout. Vložení je zdarma, Váš email zpracujeme nejpozději do několika dnů.

Totéž platí i když nejste majitelem herny a jen nás chcete upozornit na chybějící hřiště nebo na zastaralé údaje - stačí napsat co nejvíce o daném dětském hřišti na adresu uvedenou níže a my už se postaráme o zbytek.

 

Chci vložit tip na výlet

Kromě dětských hřišť sbíráme i tipy na výlety s dětmi i bez nich :) Pokud máte zájem zapojit se do rozšiřování naší databáze , tak jste vítáni :) Stejně jako vložená hřiště i vložené tipy na výlety jsou honorovány a sice částkou Kč 50,- za vložený výlet. Podmínkou je nový výlet, který dosud v naší databázi není. Bližší informace najdete zde.

 

Kontakt

 

Žádné hřiště ani výlet vložit nechci

Chápeme :) Nicméně pokud víte o někom, kdo by se do přidávání nových hřišť či tipů na výlety rád zapojil a trochu si přivydělal nebo se Vám náš web prostě líbí, sdílejte ho na svém Facebooku. Děkujeme!Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací