Zoo Chleby (Chleby, okr. Nymburk)


V areálu jinak moc pěkné ZOO Chleby najdete luxusní velké dětské hřiště se spoustou atrakcí. Vstup do ZOO a tedy i na hřiště je placený, nicméně stojí za to, jak ZOO, tak hřiště. Hřiště najdete v části "nová ZOO" hned vedle velkého parkoviště.

Otevřeno:
Stejná jako v ZOO - viz Web ZOO Chleby

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Několik prolézacích věží s velkými togobány, spousta lanových prvky, závěsné i kladinové houpačky, kolotoče, dvě lanovky.


Fotogalerie

Komentáře

24.09.2017

Nenašli jsme k dispozici zázemí ve formě přebalovacího pultu.

20.11.2016

Opravdu de-luxe hřiště, jedinou nevýhodou je, že jsme tam byli v době kdy byla docela zima a foukalo od pole, takže jsme vymrzli. Děti odmítaly odejít :)

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.