Vodní Hrátky a dětské hřiště nad řekou (Cheb)


Na velkém dětském hřišti poblíž řeky Ohře v krásném prostředí volnočasového areálu krajinka je největší zábavou především v teplých dnech *vodní hřiště* různá koryta, hráze a jezírka kam děti, nebo spíše rodiče, pumpují vodu pumpou a pak už si jen užívají vodních hrátek různým přelíváním nebo hrázemi, potůčky či jezírky. Děti to tu opravdu baví, ale je lepší na ně dávat více pozor, vše je tvořeno z kamene, železa a pár dřevěných doplňků.Hned vedle vodních hrátek je hřiště pro ty trochu menší děti, najdeme zde velkou pirátskou loď se skluzavkou a tobogánem a spoustou různých vchodů a průlezů, dále klouzačku a houpačky.Na vše je vidět z terasy restaurace těsně u břehu řeky, kde si můžeme dát malé občerstvení ( pivo, limo, kávu nebo nanuk ) a všude kolem lavičky k posezení.Pro ty zdatnější je zde ještě velké workoutové hřiště a venkovní posilovna.

Otevřeno:
Ke všemu je volný přístup

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: potůčky, jezírka,vodní šnek a kolotoč, pumpa, prolézačky, houpačky, klouzačky, pískoviště, posilovací a fitness stroje, cvičební konstrukce.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.