Time Out dětský koutek v OC Chodov (Chodov, Praha 4)


Dvoupatrový dětský koutek umístěný u foodcourtu v OC Chodov. Každé patro dětského koutku je jiné a má zvláštní vstupné. Kdybyste chtěli jít do obou pater, je nutné zaplatit dvojí vstupné. V prvním patře se platí podle počtu hodin, funguje tu hlídací služba a hodí se spíš pro starší děti, pro které jsou tu velké vícepatrové prolézačky. Do dalšího patra se dostanete po schodech, pro kočárky je tu připravena výtahová plošina. Ve druhém patře je prostorná herna spíše pro menší děti s malým tobogánem, dřevěnou kuchyňkou, velkou dráhou pro dřevěné vláčky, dřevěným pultem s nářadím pro kluky-kutily, řada panenek, kočárků, plyšáků apod. Hned u plochy na hraní jsou stolky pro posezení rodičů, v místě je i kavárna. K herničce patří také velká venkovní terasa se stolky pro rodiče a s velkou trampolínou, prolézačkou a vodními hrátkami pro děti.

Otevřeno:
9-21 hod.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Spodní patro: víceposchoďové prolézací sestavy se skluzavkami a balonkovištěm. Horní patro s kavárnou: dřevěná kuchyňka, pult s nářadím pro kluky-kutily, dřevěné koleje s vláčky, malý tobogán, televizní obrazovky pro sledování pohádek, panenky s kočárky a postýlkou, plyšáci, hopsací balony, balonkoviště, pro nejmenší ležící děti hrací deka, na zdi hlavolamy a mnoho dalších hraček. Venkovní terasa v horním patře: velká trampolína, prolézačka, bazének s vodou s různými vodními atrakcemi (není ke koupání, ale k hraní a stříkání).


Fotogalerie

Komentáře

14.03.2024

Thank you for good service !

20.03.2022

Můžete mi říct, kam zmizel můj nelichotivý komentář ?!!!

20.03.2022

Dobrý den. Včera jsme byli se synam a vnučkami ve Vašem dětském koutku v patře. Moc hezké a příjemné prostředí, spousta zábavy pro děti. Až na jedno velké riziko. Schody k tobogánu jsou příkré a schodnice mají rozestupy vysoké i pro dospělého člověka. Moje vnučka (skoro 3 roky) šla po schůdkách nahoru. Připletla se tam další holčička, zavadila o ní a moje vnučka v mžiku spadla - naštěstí se přidržovala, tak jí to otočilo na bříško- tváří na schody a sjela asi 3 schody. Instinktivě se snažila kr

26.02.2022

Už 15 minut hledam kolik to stojí a už mi dochází trpělivost a odrazuje mě to od návštěvy k vám

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.