Time Out dětský koutek v OC Chodov (Chodov, Praha 4)


Dvoupatrový dětský koutek umístěný u foodcourtu v OC Chodov. Každé patro dětského koutku je jiné a má zvláštní vstupné. Kdybyste chtěli jít do obou pater, je nutné zaplatit dvojí vstupné. V prvním patře se platí podle počtu hodin, funguje tu hlídací služba a hodí se spíš pro starší děti, pro které jsou tu velké vícepatrové prolézačky. Do dalšího patra se dostanete po schodech, pro kočárky je tu připravena výtahová plošina. Ve druhém patře je prostorná herna spíše pro menší děti s malým tobogánem, dřevěnou kuchyňkou, velkou dráhou pro dřevěné vláčky, dřevěným pultem s nářadím pro kluky-kutily, řada panenek, kočárků, plyšáků apod. Hned u plochy na hraní jsou stolky pro posezení rodičů, v místě je i kavárna. K herničce patří také velká venkovní terasa se stolky pro rodiče a s velkou trampolínou, prolézačkou a vodními hrátkami pro děti.

Otevřeno:
9-21 hod.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Spodní patro: víceposchoďové prolézací sestavy se skluzavkami a balonkovištěm. Horní patro s kavárnou: dřevěná kuchyňka, pult s nářadím pro kluky-kutily, dřevěné koleje s vláčky, malý tobogán, televizní obrazovky pro sledování pohádek, panenky s kočárky a postýlkou, plyšáci, hopsací balony, balonkoviště, pro nejmenší ležící děti hrací deka, na zdi hlavolamy a mnoho dalších hraček. Venkovní terasa v horním patře: velká trampolína, prolézačka, bazének s vodou s různými vodními atrakcemi (není ke koupání, ale k hraní a stříkání).Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací