Svatošský dětský ráj (Loket, okr. Sokolov)


Velký areál, kde je spousta atrakcí pro děti. Některé jsou placené (nafukovací trampolína, lanové překážky), některé jsou přístupné volně (dětské hřiště). Volně dostupné jsou i místní záchody (krásné, čisté), přímo u hřiště je i občerstvení. Krásné kryté pískoviště.

Otevřeno:
Provozní doba areálu je od 9:00 do 22:00 hodin. Areál je přístupný od 1. 4. do 31. 10., poté je areál přístupný pro návštěvníky jezdeckého kroužku a ostatní návštěvníky s tím, že v areálu nejsou mimo sezónu poskytovány žádné služby.

Areálem je možné procházet na lesní cestu vedoucí při pravém břehu řeky Ohře vedoucí směrem na Loket. Procházející mohou přijít do kontaktu se zvířaty. V době od 22 hodin do 6 hodin se každý host chová tak, aby nerušil noční klid.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Pískoviště se slunečníkem, 3 houpačky na pružině pro nejmenší, řetízkové houpačky, skluzavka, opodál menší lezecká stěna. Nedaleko placená trampolína, nízké lanové aktivity, zoo-koutek


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.