Stará plovárna (Jihlava)


Krásné městské venkovní hřiště s dřevěnými a lanovými herními prvky umístěné v lokalitě Staré plovárny.

Otevřeno:
Bez omezení

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Síťový výlez, šplhací tyč, nerezová skluzavka, lezecká stěna, žebřík, lezecká stěna s úchyty čtyřstranná, pružinové houpadlo, dětské houpadlo, lanovka, houpací síť, závěsná houpací síť s kovovými rozporami, nerezová zvlněná skluzavka, lezecká stěna s úchyty, šplhací tyč, závěsné madlo, plošina, žebřík, trychtýřová síť, která propojuje soustavu vodorovných kruhů, děrová lezecká stěna, lezecká stěna s chyty, šplhací tyč, lanový žebřík, prostorová síť, lano s uzly, lanový výlez, obloukový žebřík, závěsné madla, ručkovací tyče, velká skupinová houpačka "hnízdo"


Fotogalerie

Komentáře

16.06.2022

Hřiště bývalo velmi pěkné a zachovalé. Nyní je to jen velká ostuda. Hřiště samotné i jeho blízké okolí je neskutečně zarostlé asi tak 2m vysokými kopřivami a trávou. Dětské prvky jsou také zarostlé a špinavé. Styděla bych se provozovat takové hřiště pro děti....Je to opravdu velká ostuda!!!!!

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.