Sportovní areál vrch Háj (Aš, okr. Cheb)


Dětské hřiště uvnitř oploceného sportovního areálu nazvaného Park setkávání a sportu Aš - Fichtelberg. Přístupné je zdarma přes vchod do areálu během otevírací doby (viz foto nebo internetové stránky areálu). V budově, kterou se vchází, jsou záchody. Nevýhodou je, že tu není žádný stín. Hned o pár metrů vedle, na druhé straně občerstvení Pod rozhlednou, je další hřiště určené dětem od 10 let a dospělým. Jde o malý lanový park a posilovací stroje. Je tu ale i klasická provazová prolézačka, jaká bývá na běžných hřištích a zvládnou ji i menší děti. Tato část je oplocená jen částečně.

Otevřeno:
Dle otvírací doby sportoviště - viz foto.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Houpačky, kolotoč, malá prolézačka se skluzavkou, pískoviště s hračkami, tabule na kreslení křídou (nutno mít vlastní).


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.