Sportovní areál vrch Háj (Aš, okr. Cheb)


Dětské hřiště uvnitř oploceného sportovního areálu nazvaného Park setkávání a sportu Aš - Fichtelberg. Přístupné je zdarma přes vchod do areálu během otevírací doby (viz foto nebo internetové stránky areálu). V budově, kterou se vchází, jsou záchody. Nevýhodou je, že tu není žádný stín. Hned o pár metrů vedle, na druhé straně občerstvení Pod rozhlednou, je další hřiště určené dětem od 10 let a dospělým. Jde o malý lanový park a posilovací stroje. Je tu ale i klasická provazová prolézačka, jaká bývá na běžných hřištích a zvládnou ji i menší děti. Tato část je oplocená jen částečně.

Otevřeno:
Dle otvírací doby sportoviště - viz foto.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Houpačky, kolotoč, malá prolézačka se skluzavkou, pískoviště s hračkami, tabule na kreslení křídou (nutno mít vlastní).Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací