Špindlerův Mlýn - Medvědín (Špindlerův Mlýn, okr. Trutnov)


Veliké hřiště vybudované u horní stanice lanovky Špindlerův Mlýn - Medvědín v nadmořské výšce 1235m.n.m. Hřiště nabízí spoustu atrakcí pro děti, na poměrně veliké ploše, je zde dostatek laviček a nabízí se nádherné výhledy na panoramata Krkonoš. Hřiště není oplocené, možnost občerstvení je v bufetu u stanice lanovky, kde jsou rovněž toalety. V klidu zde strávíte s dětmi hodinu času. Na okraji hřiště je velkými písmeny vytvořen nápis "Medvědín", přičemž každé písmeno obsahuje zároveň i herní prvek = skluzavku, lezeckou stěnu aj. Vstup je zdarma.
http://www.skiareal.cz/detska-hriste-u-lanovek

Otevřeno:
neomezeně, avšak v zimě pod sněhem

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: nafukovací polštář na skákání (něco jako trampolína), několik skluzavek, mnoho různých dřevěných prolézaček - některé s lanovými prvky, dřevěné balanční prolézačky, 2xzávěsná houpací síť, provazový most, 3x kovové bagry na kamínky, lanová pyramida, kladina, závěsný provazový houpací kruh, houpačky...


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.