Špindlerův Mlýn - Bedřichov (Špindlerův Mlýn, okr. Trutnov)


Krásné velké hřiště u panelového sídliště Bedřichov. Na hřišti se vyřádí děti od 1 do 10ti let, každý si najde svoje. Jsou tu 4 pískoviště i s volně dostupnými hračkami, tabule na kreslení křídami (nutno donést vlastní), mnoho dřevěných herních prvků jako např. závěsné houpačky pro jednoho (včetně bezpečných houpaček se zábranou pro nejmenší), houpačky pro dva, plechová skluzavka ve svahu u hřiště, dřevěná prolézačka s lanovými prvky a skluzavkou, velká provazová pyramida pro větší děti, nakloněné otáčecí kolo (něco jako kolotoč) pro větší děti, 3-dílná hrazda, dřevěný domeček s různými druhy žebříků aj. Na hřišti se střídá travnatá plocha s drobnými oblázky kolem jednotlivých herních prvků. Kolem hřiště je dostatečné množství dřevěných laviček i se stoly, dvě lavičky jsou umístěny i pod dřevěným přístřeškem, který chrání před nepřízní počasí (prudké slunce, déšť). Jsou zde i odpadkové koše. Hřiště je volně přístupné, není oplocené.

Otevřeno:
Neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Jsou tu 4 pískoviště i s volně dostupnými hračkami, tabule na kreslení křídami (nutno donést vlastní), mnoho dřevěných herních prvků jako např. závěsné houpačky pro jednoho (včetně bezpečných houpaček se zábranou pro nejmenší), houpačky pro dva, plechová skluzavka ve svahu u hřiště, dřevěná prolézačka s lanovými prvky a skluzavkou, velká provazová pyramida pro větší děti, nakloněné otáčecí kolo (něco jako kolotoč) pro větší děti, 3-dílná hrazda, dřevěný domeček s různými druhy žebříků


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.