Slunečnice- dětská herna s kavárnou (Chodov, Praha 4)


Navštivte s dětmi v Praze- Chodově příjemnou herničku s kavárnou Slunečnice, kde se děti vydovádí na atrakcích, zatímco vy si chvilku odpočinete u kávy a něčeho dobrého na zub.
Celodenní vstupné je 119 Kč/ dítě 1-12 let. Dospělý doprovod a děti do 1 roku zdarma.
Více na detske-centrum-slunecnice.cz

Otevřeno:
PO - NE: 9:00 - 19:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: prolézačka se skluzavkami a balónkovým bazénkem, dětská kuchyňka, autíčka, domeček- hrad, houpadla, ...Fotogalerie

Komentáře

27.12.2016

Herna Slunečnice, co má od léta 2016 nové majitele, úplně rozkvětla. Dělají různé sezónní akce pro své dětské návštěvníky, oslavy narozenin a pro rodiče mají výborné kafe :-). Za mě a mé děti - plný počet bodů! :-)

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací