Sedlčany Za Nemocnicí (Sedlčany, okr. Příbram)


Středně velké oplocené hřiště v centru Sedlčan, přesto mimo hlavní silnice - najdeme ho mezi panelovými domy kousek od náměstí. Povrch je převážně travnatý, kolem herních prvků je písek. K dispozici odpadkový koš, dostatek laviček a jeden stůl. Hned vedle je asfaltové neoplocené hřiště s dvěma koši na basketball.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 2x kovové houpačky pro dva, 1x pružinová houpačka Kachna, 1x dřevěná lezecká stěna s lanovým prvkem, 1x kovová prolézačka, menší pískoviště zakryté sítí s několika hračkami, trojdílná kovová hrazda, 1x závěsná houpačka, 1x dřevěná prolézačka s domečkem a plastovou skluzavkou. Na hřišti je dostatečný počet laviček a jeden stůl.Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací