Sechov (Kožlí, okr. Havlíčkův Brod)


Malé dětské hřiště na návsi.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: klouzačka, houpačka, tyč na šplhání


Fotogalerie

Komentáře

25.08.2019

Výstavba dětského hřiště byla aktivitou vedení obce Kožlí. Bez diskuze či zjišťování názoru občanů obce Sechova bylo rozhodnuto o instalaci Dětského hřiště na návsi před Kulturním domem v zatáčce, kdy vozovka silnice lemuje dětské hřiště minimálně z jeho poloviny . Vybavení dětského hřiště je instalováno ve vzdálenosticca 4 - 8 metrů od vozovky. Vzhledem ke skutečnosti, že Kulturní dům, kde se pořádají místní kulturní akce a dětské hřiště rozděluje vozovka, může docházet i k nebezpečným situací

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.