Ručilova (Olomouc)


Pěkné dětské hřiště s řadou pěkných atrakcí.

Otevřeno:
celoročně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Herní sestava s věží, klouzačka, houpačka, oplocené pískoviště.Fotogalerie

Komentáře

26.02.2019

I když jsem rád, že se konečně městu podařilo zrealizovat dětské hřiště na ulici Ručilova, tak se dle nejen mého názoru jedná o jedno z nejméně zábavných hřišt pro děti. Místo kolotoče je jen otočná tyč s kulatou plošinou pro 1-2 děti. Prvky, které slouží jako prolézačka děti evidentě moc nebaví a ani se tomu moc nedivím. Žádná skluzavka nebo houpačka tolik typické pro dětské hřiště. Završuje to vše zásyp kamenným štěrkém, který malé děti nosí na přilehlé betonové hřiště, takže jízda na kolečkov

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.