Ranč Šídlovák (Plzeň)


Hřiště se nachází na severním okraji města Plzně u jednoho z boleveckých rybníků. Hřiště je větší, dřevěnou ohrádkou oplocené, pískoviště, ve kterém je umístěna klouzačka a dvě houpačky. Jde o hřiště v areálu Ranče Šídlovák, kde je možné se občerstvit v hospůdce, případně si objednat vyjížďku na koni. Často se zde pořádají také různé akce pro děti i dospělé. Jedná se o pěkné místo v přírodě a přesto kousek od sídliště. Je ideální jako výchozí či cílový bod vycházky dále do příměstských lesů. Na místo se dostanete nejlépe tramvají č. 4 z její konečné na Košutce. Případně autem, které je však lepší nechat zaparkované v sídlišti, protože přímo k Ranči je vjezd automobily zakázán.

Otevřeno:
na hřiště je možný přístup kdykoliv, ale provozní doba hospůdky je PO - NE 10:00 - 22:00, v PÁ a v SO až do 24:00
viz internetová adresa Ranče Šídlovák: http://www.rancsidlovak.cz/index.html

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: pískoviště, jedna klouzačka, dvě houpačky


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.