Rákosníčkovo hřiště - areál bývalého cukrovaru (Břeclav)


Spíše malé celooplocené hřiště s kamínkovým povrchem. Doslova za plotem hřiště je fitpark - prvky na posilování a cvičení a o pár metrů dál je i dopravní hřiště. Plot je ale velmi nízký, starší děti by ho určitě mohly překonat. Hřiště je poměrně nové. K dispozici lavičky, ale žádný stín - nejsou tam stromy. Hřiště je situováno v areálu bývalého cukrovaru, blízko bývalé tržnice u řeky Dyje. Je to poměrně klidné místo, jen občas můžete slyšet houkání sanitky. Velmi blízko (u bývalé tržnice) je opravdu dostatek místa k bezplatnému parkování.

Otevřeno:
Květen až září 08:00 - 20:00
Říjen až duben 09:00 - 17:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: prolézačka, houpačka hnízdo, dvě zavěšené houpačky - prkna, 2 pružinové houpačky, pískoviště, kolotoč, skluzavka, domeček...Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací