Ptáčkov (Stodůlky, Praha 5)


Originální herní prostor, kde si děti mohou zahrát na kuchaře, cukráře, prodavače ve farmářském obchůdku, na doktora v nemocnici nebo opraváře v dílně. Z obřích kostek si mohou postavit hrad anebo se prohánět na odrážedlech. Pro nejmenší děti je připravena hrací ohrádka s měkkou podložkou a spoustou hraček.

Součástí je i montessori koutek s množstvím her, stavebnic a dalších montessori pomůcek. Své výtvarné schopnosti mohou děti rozvíjet ve výtvarném koutku.

Myslí tu i na rodiče a kavárna nabízí široký sortiment nápojů a dalšího občerstvení. Velmi dobré jsou zejména domácí dezerty. Ptáčkov je ideálním místem na pořádání oslav. Tu si můžete nechat udělat na přání, včetně pohoštění a výzdoby.

Více informací na www.ptackov.cz


Otevřeno:
PO-PÁ: 9:00-19:00
SO, NE 10:00-19:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: domečky - cukrárna, restaurace, nemocnice, dílna, obchod, spoustu hraček, odrážedla, montessori a výtvarný koutek


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.