Ptáčkov (Stodůlky, Praha 5)


Originální herní prostor, kde si děti mohou zahrát na kuchaře, cukráře, prodavače ve farmářském obchůdku, na doktora v nemocnici nebo opraváře v dílně. Z obřích kostek si mohou postavit hrad anebo se prohánět na odrážedlech. Pro nejmenší děti je připravena hrací ohrádka s měkkou podložkou a spoustou hraček.

Součástí je i montessori koutek s množstvím her, stavebnic a dalších montessori pomůcek. Své výtvarné schopnosti mohou děti rozvíjet ve výtvarném koutku.

Myslí tu i na rodiče a kavárna nabízí široký sortiment nápojů a dalšího občerstvení. Velmi dobré jsou zejména domácí dezerty. Ptáčkov je ideálním místem na pořádání oslav. Tu si můžete nechat udělat na přání, včetně pohoštění a výzdoby.

Více informací na www.ptackov.cz


Otevřeno:
PO-PÁ: 9:00-19:00
SO, NE 10:00-19:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: domečky - cukrárna, restaurace, nemocnice, dílna, obchod, spoustu hraček, odrážedla, montessori a výtvarný koutekFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací