Pohádková říše Fábula (Kamenice nad Lipou, okr. Pelhřimov)


Zábavný rodinný park plný zajímavých atrakcí. Vydejte se na putování za pokladem, projděte si přírodní bludiště, zahrajte si obří společenské hry nebo si vyzkoušejte útěk ze žaláře. Pro šikulky jsou zde k dispozici také tvořivé dílny.

Více informací o otevírací době, aktuální akcích atd. najdete na pohadkova-rise.cz

Otevřeno:

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky:


Fotogalerie

Komentáře

20.02.2019

K Fábulovi jezdíme pravidelně, každý rok mají něco nového a velkou výhodou je, že atrakce baví děti i manžela. Loni nám dalo dost zabrat plnění úkolů, tak už se těšíme na novou výzvu. Perfektní je také to, že i když je horko, v budově a ve sklepení je krásný chládek, což je velmi příjemné. Jen škoda, že zde není nějaké brouzdaliště nebo něco s vodou. Tak jsme to loni spojili s vykoupáním v místním lomu a to bylo taky supr.

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.