Podzemní labyrint (Mlada Boleslav, okr. Mladá Boleslav)


Velmi neobvyklé dětské hřiště, které se bude líbit i dospělým najdete na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi. Jedná se podzemní labyrint se zpoplatněným vstupem (20 Kč dospělý, 10 Kč děti nad 6 let, mladší zdarma), ve kterém najdete klouzačku, šplhací síť, kuželky, horolezeckou stěnu, podlahovou zvonkohru, nafukovací balóny, místnost s míčky a nafukovacími panáky a to vše v prostředí sklepení či spíše jeskyně doplněné kouřovými efekty.

Vzhledem k tomu, že je to v podzemí, je tam trochu chladno a vlhko, nicméně to zábavě určitě nebrání. Vhodné spíše pro větší děti od cca 4 let. Více informací o areálu najdete na http://www.mb-net.cz/areal-volnocasovych-aktivit-se-otevira-verejnosti/d-1583/p1=934.

Otevřeno:

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: klouzačku, šplhací síť, kuželky, horolezecká stěnu, podlahová zvonkohru, nafukovací balóny, místnost s míčky a nafukovacími panáky


Fotogalerie

Komentáře

23.11.2019

Naprosta katastrofa. Vsudypritomny zapach plisne a obrovska vlhkost. Rez doslova stekala ze sroubu u uchytu na lezecke stene. Zlikvidovane herni prvky ktere ani nikdo neuklizi. Nefunkcni osvetleni na nekterych usecich. Neporadek a spina, naprosto nedoporucuji

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.