Pod Hřebenem (Přezletice, Praha-východ)


Pěkné nové hřiště. Bohužel není oplocené a nachází se hned vedle silnice, ale jde o zástavbu rodinných domků, tak by zde nemělo jezdit moc aut a moc rychle. Je zde různorodé vyžití pro malé i velké včetně dospělých, neboť se tu nachází také venkovní posilovna, pingpongový stůl a menší fotbalové hřiště. Pískoviště není kryté jen plachtou, nýbrž důmyslným dřevěným krytem na kolečkách, který umožňuje písek ochránit před deštěm a zvířaty a zároveň by měl zabránit zranění dětí, které by s ním neměly moci pohnout, jen jejich starší doprovod.

Otevřeno:

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Klouzačka, dvě závěsné houpačky, prolézačky dřevěné a kovové (sestava, součástí tabule na malování, malá umělá horolezecká stěna, tyč na lezení, kruhy), dále prolézačka provazová, pingpongový stůl, fotbalové hřiště, sestava pro posilování, pískoviště.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.