Pňovský luh (Pňov-Předhradí, okr. Kolín)


Moc pěkné přírodní hřiště ve sportovním areálu v Pňově - Předhradí. Hřiště je dostupné celý rok, přístup je volný. Na hřiště najdete řadu atrakcí - houpačky, stoly na ping-pong, prolézačky, šplhací stěnu, žebřiny, posilovnu s činkami různých vah, pružinové houpačky, klouzačky. Návštěvu hřiště lze doplnit procházkou po lese, pohodlně lze dojít až k Labi a udělat příjemný několikakilometrový okruh. V sezóně je přímo u hřiště otevřená i restaurace.

Otevřeno:
Celoročně.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Klouzačka, závěsné a pružinové houpačky, prolézačky, šplhací stěna, stoly na ping-pong, žebřiny, bradla, posilovna i s činkami.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.