Plaská (Plzeň)


Pěkné členité hřiště mezi paneláky sídliště Bolevec, na severním plzeňském předměstí. Hřiště najdeme zhruba v polovině mezi zastávkami tramvaje č. 1 Okounová a Bolevec. Na hřišti najdeme velké množství prvků např. klouzačku a šplhací lano využívající sklon terénu, prolézačku, domeček a tři plošiny na pružinách, houpacího slona na pružině, dřevěný vláček, zavěšený mostek, houpačku pro malé děti i dřevěnou houpačku překlápěcí, točící tyč a nesmí chybět ani pískoviště.

Otevřeno:
neomezená

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: klouzačka a šplhací lano využívající sklon terénu, prolézačka, domeček a tři plošiny na pružinách, houpací slon na pružině, dřevěný vláček, zavěšený mostek, houpačka pro malé děti, dřevěná houpačka překlápěcí, točící tyč, pískoviště


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.