PINGUin park (Přívrat, okr. Ústí nad Orlicí)


Areál nabídne plno atrakcí a zábavy pro děti od 2 do 15 let. Disponuje herními prvky, které rozvíjí dětskou motoriku, představivost a obratnost. Naleznete zde trampolíny, opičí dráhu, hrazdy, lanovku a mnoho dalšího. Park je součástí skiareálu Přívrat, který je hojně navštěvovaný v zimě. Máte zde na výběr z několika sjezdovek, funguje tu lyžařská škola. Základní vstupné do parku na celé odpoledne činí 150 Kč/dítě, děti do 4 let platí 50 Kč, dospělý doprovod 20 Kč. Více informací naleznete na www.ski-privrat.cz/index.php?page_id=54. Fotogalerie na www.ski-privrat.cz/index.php?page_id=54

Otevřeno:
Park otevřen v období duben - září.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: klouzačky, trampolíny, opičí dráha, balancér, hrazdy, lanovka, šlapací káryFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.