Park Drama věků I. (Štětkovice, okr. Příbram)


Dětské hřiště s posilovou pro dospělé v krásném a klidném prostředí parku Drama věků na kraji obce Štětkovice, jen asi 300 metrů od dopravního hřiště.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 3x dřevěné zvířátko, velká dřevěná prolézací loď s tabulemi na kreslení křídami, s lavicemi a stolem v zastřešené části lodi. Ve venkovní posilovně je 6 strojů na posilování všech částí těla.


Fotogalerie

Komentáře

4.04.2019

Celý park, včetně dětského hřiště a posilovacích prvků pro všechny věkové kategorie stojí za návštěvu. Nikdo nikoho neruší, prostoru je dost pro všechny. Úžasné místo pro relaxaci a odpočinek. Rádi se do Parku Drama věků vracíme.

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.