OC Chodov (Chodov, Praha 4)


Úplně nové hřiště vystavěné u východu z obchodního centra směrem k autobusové stanici Petýrkova. Z pryže jsou zde vytvořené pestrobarevné kopečky různých velikostí vhodné pro běhání a skákání. Z největšího kopce vedou dvě dlouhé skuzavky. Nahoru k nim se dá dostat také po horolezeckých chytech. Pod skuzavkami jsou kamínky a vnich pár opět pryžových válců na lezení. Druhá skupina kopečků v sobě schovává dvě malé trampolíny.

Přímo na hřišti není voda ani záchody, ale oboje je v přilehlém obchodním centru včetně přebalovacích pultů a mikrovlnky na ohřívání dětského jídla v mísnostech pro rodiny s dětmi u toalet. Lavičky nejsou umístěny přímo u hřiště, ale trochu stranou směrem k blízké fontáně.

Otevřeno:
Nepřetržitě.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Dvě skluzavky, horolezecká stěna, válce na lezení, dvě malé trampolíny.Fotogalerie

Komentáře

13.06.2018

hezké, ale viděl jsem, jak se na té trampolíně holčička zvrtla kotník. Tonda

13.06.2018

Ahoj, nevíte někdo firmu, kdo to realizoval? Myslím, že u nás by se takové hřiště taky hodilo?

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací