Nad Přehradou (Horní Měcholupy, Praha 10)


Nově budované dětské hřiště (03/2018 ještě ve výstavbě) mezi novostavbou bytových domů. V těsném sousedství je Hostivařský les, hřiště díky dřevěným herním prvkům vytváří s lesoparkem pěkný celek. Pod hřištěm ve svahu se buduje posezení se stolem a lavičkami, bude zde také pingpongový stůl.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: dřevěný domeček na hraní, 3x dřevěná houpačka pro dva, kovový bagr na přenášení písku, 2x pružinová houpačka pro jednoho, kolotoč, kláda jako kladina, horolezecká stěna, 2x závěsná houpačka, domeček se skluzavkou, dřevěný lanový most, skluzavka ve svahu.Fotogalerie

Komentáře

18.10.2018

Dobrý den, takže na hřiště nemohou rodiny ,které tam nebydlí? To jako vážně?

8.07.2018

Dobrý den, píšete, že pod hřištěm ve svahu se bude budovat posezení s pingpongovým stolem. To myslíte na pozemku Městské části? Jinak informace pro návštěvníky webu: hřiště oplocené je a přístupné pouze spolumajitelům nové okolní výstavby.

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací