nabřeží Závodu míru (Pardubice)


Jedná se o jedno z nejnovějších hřišť v Pardubicích, které se nachází na nábřeží Závodu míru mezi domy 1884 a 1885. Bezpečnost dětí na hřišti a jeho nedostupnost volně pobíhajícím psům je zajištěna nízkým plůtkem. Hřiště je cestičkou rozděleno na dvě poloviny, na první se nacházejí atrakce pro malé děti (například domeček s klouzačkou), na druhé pak nalezneme několik provazových prolézaček pro děti větší. Hřiště je velmi pěkné a čisté a děti se na něm zabaví na poměrně dlouho dobu.

Otevřeno:
Neomezená

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Domeček s žebříkem a klouzačkou, prolézačka "pavouk", houpačka "létající talíř", klasická houpačka pro dva, kolotoč, pružinové houpací letadlo a autíčko, provazové prolézačky, stoleček na svačinu, lavičky


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.