Mykabo - interiérové hřiště s kavárnou (Prelouc, okr. Pardubice)


Navštívili jste Pardubický region a plánujete, kam s dětmi na výlet? Nepřeje vám na dovolené počasí a hledáte program pro své děti? Už máte dost sluníčka a chcete se jen tak schovat a zabavit své děti hrou? Máme pro vás tip – kavárna s hernou pro děti v Přelouči!Čeká na vás příjemné prostředí, milá obsluha, velké interiérové hřiště pro děti, dobrá kávička a občerstvení. Přelouč může být cílem nebo součástí nezapomenutelného výletu vláčkem, cyklovýletu, dokonce i pěší turistiky. Vždyť leží na hlavní železniční trase Česká Třebová-Praha, také nedaleko od dálnice, v okolí najdete nenáročné cyklostezky. Spojte návštěvu herny s výletem za koupáním, za koníčky, do nedalekých dolů, zámku, obory, lázní nebo ZOO. Také jste jako děti jezdili rádi vláčkem? Podělte se o tento zážitek se svými dětmi – přijeďte do Přelouče, u nás si děti pohrají, vy si odpočinete a všichni naberete síly na zpáteční cestu.
Možnost rezervace a přípravy zábavně interaktivního programu vedeného zkušenými a kvalifikovanými lektory nebo oslavy narozenin.Otevřeno 7 dnů v týdnu.

více informací na www.mykabo.cz nebo Facebooku.


Otevřeno:
7 dnů v týdnu
standardní: po-so 9,30 - 19,00 hod, ne 9,30-17,00 hod
aktualizace sezonní nebo mimořádné úpravy provozní doby vždy na FB a www

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky:


Fotogalerie

Komentáře

9.03.2019

Dobrý den mohla bych si zamluvit na dnešek stoleček Vavřínová

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.