Muzeum kostek LEGO (Jeseník)


Hned vedle Priessnitzových léčebných lázní se nachází Muzeum kostek, zasvěcené oblíbené a nesmrtelné stavebnici LEGO. Najdete zde na 1000 modelů, celé LEGO město, modely z 50. let, modely inspirované populární hrou Minecraft, Batmanovo auto- jeden z největších setů této stavebnice a spoustu dalších zajímavostí ze světa kostek. Poté co si muzeum prohlédnete, můžete děti nechat pohrát v dětském koutku, který je vybaven jak jinak než právě legendární stavebnicí. Součástí muzea je i obchod s širokým sortimentem LEGO kostek a setů, které v běžných obchodech nekoupíte. Vstupné je přibližně 150Kč/ dospělý, 100 Kč/ dítě, 50Kč/ dítě do 120cm v doprovodu dospělého. Je možné využít různé slevy- rodinnou, pro důchodce, pro školy, pro obyvatele Jeseníku a hosty lázní Priessnitz.
Více se dozvíte na www.muzeumlega.cz/muzeum-jesenik

Otevřeno:
PO - NE: 10:00 - 18:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Stavebnice lego na 1000 způsobů :-)


Fotogalerie

Komentáře

16.06.2019

Dobrý den,dnes jsme navštívili Muzeum Lega v Jeseníku. Rodinné vstupné 2+2 za 500 Kč a pak přišel šok - malinké místnosti, herna se smradlavými starými a polámanými kostkami, stavebnice Lego dražší oproti normálním hračkárnám o 150 Kč v případě Lega kolem 700 Kč. Nikdy více!

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.